22 C
Skopje
18.9.2018 - 20:06

Ознака: зелен екран

Авантурите на Рик и Морти „оживеаја“ на тетоважа

Тетоважата на која се прикажани главните ликови од популарната анимирана серија „Рик и Морти“, на своевиден начин „оживеа“ со помош на користење на ефектите...