15.8 C
Skopje
14.10.2019 - 22:59

Ознака: згрозен

Моќните пријатели и натаму се оградуваат од Епстајн

Војводата од Јорк, принцот Ендрју, изјави дека е „згрозен“ од неодамнешните обвинувања за сексуална злоупотреба кои кружеа околу неговиот поранешен пријател Џефри Епстајн. Принцот...