7.2 C
Skopje
22.11.2019 - 9:51

Ознака: Затворено сениорско првенство на Македонија во шах

По бурниот почеток, мирољубиво трето коло

По двете изминати возбудливи кола со само едено реми на Затвореното сениорско првенство на Македонија во шах, кое до 28 мај се игра во...