13.8 C
Skopje
21.9.2021 - 7:06

Ознака: засилени акциски

Билтен

Дури 154 сообраќајни прекршоци во Скопје, 46 за брзо возење Министерството за внатрешни работи во текот на завчерашниот ден (13.6.2021) продолжи со засилените акциски контроли...