13.2 C
Skopje
7.4.2020 - 19:40

Ознака: „Заробљено време“

Премиера на филмот „Заробљено време“

Филмот „Заробљено време“ ќе биде премиерно прикажан во киното „Фросина“ во МКЦ, на 11 април (среда), во 20 часот. Тоа е филм за југословенскиот...