10.3 C
Skopje
21.2.2020 - 17:32

Ознака: „Запознај ја Преспа“

Почнува дводневната манифестација „Запознај ја Преспа“

Дводневната манифестација „Запознај ја Преспа“, во организација на Општина Ресен и повеќе невладини организации, почнува денеска во 18 часот. Настанот има за цел преку дружење,...