30 C
Skopje
22.9.2018 - 17:29

Ознака: запален

Се запали автобус близу Гостивар, нема повредени патници

Утрово околу 09,20 на магистралниот пат Гостивар-Кичево се запали автобус кој се движел кон Охрид, а е управуван од К.М.(51) од Скопје. Автобусот се запалил...