12 C
Skopje
25.9.2018 - 5:44

Ознака: заев име

Заев: Овој македонско-грчки порив за решавање на името мора да успее

Немаше подобар момент да зборувам за отвореното општество отколку што е актуелниот миг на нашата општествено политичка стварност. Овие денови сме исправени пред пресудни...