32.4 C
Skopje
19.8.2019 - 18:37

Ознака: Задруга

Задруга

Неверојатно, речиси нереално, но сепак реалити шоу, кое не пропуштам да го гледам секој ден. Ги надминува сите турски, шпански, колумбиски криминални или домашни,...