4.8 C
Skopje
19.1.2022 - 14:54

Ознака: задолжително вакцинирање

Ѓоковиќ ги предводи спортистите соочени со избор помеѓу трофеите и вакцинацијата

Неизвесно е дали најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ ќе го брани трофејот на следното издание на гранслем-турнирот „Австралија опен“ додека избегнува да открие дали...