8.8 C
Skopje
27.11.2021 - 23:57

Ознака: „Ехoа од иднината“

Изложба на визуелниот уметник Страхил Петровски во Мала станица

Вечерва со почеток 20.00 часот во Мала Станица пред скопската јавност своја изложба ќе има македонскиот визуелен уметник Страхил Петровски на тема „Ехoа од...