21 C
Skopje
22.10.2020 - 19:33

Ознака: еуросупер

Од ноќеска на полноќ поевтинува ЕУРОСУПЕР БС-95

Цените на ЕУРОСУПЕР БС-98 и на ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V) остануваат исти, додека цената на ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќ се намалува за половина денар, соопшти...