19.8 C
Skopje
28.9.2021 - 9:39

Ознака: еуроимпекс

Новиот „Опел Грандленд“ – смел дизајн, дигитален кокпит и висока технологија

• Новиот опел визир е составен дел од дизајнот на новиот „Грандленд“, исто како кај Новата „Мока“ • Врвни плагин хибриди плус дизел и бензински...

Новиот PEUGEOT 9X8 HYPERCAR – дизајниран за тркање!

PEUGEOT го припреми новиот 9X8, најнова генерација на предизвикувачкиот Hypercar, кој е подготвен да дебитира на Светскиот шампионат за издржливост на FIA (FIA WEC)...

„Пежо“ со блек фрајдеј понуда!

Од Еуроимпекс, генерален увозник за „Пежо“ во регионот, информираат за најновата понуда креирана за своите потрошувачи, за различни модели на возила, со конкретни цени,...

Еуроимпекс во партнерство со меѓународниот проект во рамките на програмата „Еразмус...

Компанијата Еуроимпекс, го продолжува партнерството со меѓународниот проект во рамките на Програмата „Еразмус+“ која се случи во февруари месец тековнава 2020-та година. Продолжувајќи ја традицијата...

Акцијата „Мобилизирани за вас“ на брендот „Пежо“ обезбедува покомфорно и побезбедно...

Компанијата Еуроимпекс, генерален увозник за Брендот Peugeot во Македонија, Србија, Црна Гора, Косово и Албанија ги известува своите клиенти за акцијата „Мобилизираниза вас“. Со намалување...

Пежо 308 – Вози се со стил!

Кога сте зад управувачот на Пежо 308, допирот со патот претставува задоволство како никогаш порано. Дозволете смелиот и елегантен дизајн да го зајакне Вашиот...

„Тојо Тајрс“ со зимска понуда во салоните на Еуроимпекс

„Тојо Тајрс“ (Toyo Tires) со одлична зимска понуда и можност за плаќање на рати! Посетете ги салоните на Еуроимпекс и дознајте за најновата зимска...

Еуроимпекс повикува на акција „Направи пауза и погрижи се за своето...

„Направи пауза и погрижи се за своето возило“ е новата повикувачка акција од страна на Еуроимпекс, генерален увозник за Брендот Peugeot. Спроведувајте редовни сервиси и...

Еуроимпекс и алатите „Иримо“ со голема промотивна акција во август

Доколку ви е потребен рачен алат кој што е синоним за квалитет, функционалност и доверливост веќе 89 години, посетете ги салоните на Еуроимпекс, како...

Одлична понуда за двата најпосакувани модели од брендот Пежо

Од Еуроимпекс најавуваат целосно нови, летни цени за двата најпосакувани модели од брендот Пежо. - Пежо 208 - компактно градско возило кое се издвојува од останатите...