Ознака: елен деџенерис

Елен Деџенерис јавно се извини и вети „ново поглавје“

Елен Деџенерис го искористи својот монолог за време на почнувањето на новата сезона на нејзиното дневно ток-шоу, за да се осврне на обвинувањата за...

Да работиш за Елен Деџенерис е како да си во „воен...

Елен Деџенерис го водеше своето домаќинство како „воен камп“, гласи едно од многуте обвинувања од поранешни вработени на познатата американска водителка, објавува „Дејли мејл“. Поранешниот...

Обвинувањата за Елен Деџенерис не стивнуваат

Познатата водителка Елен Деџенерис се соочува со обвинувања за вознемирување на 11-годишно дете на нејзина колешка пред 40 години, пишува „Мирор“. Деџенерис пред да стане...

Славните бранители не ѝ прават услуга на Елен

Славните личности сакаат светот да знае дека Елен Деџенерис е фина кон нив, реагирајќи на медумските тврдења за лошото постапување со вработените во нејзиното...

Елен Деџенерис најави промени во писмо испратено до вработените

Елен Деџенерис вчера испрати емотивна порака до персоналот на нејзиното телевизиско шоу велејќи дека презема чекори за подобрување на културата, по обвинувањата за непријателска...

Обвинувањата за расизам и за вознемирување ја ставија Елен Деџенерис под...

Познатата презентерка и комичарка Елен Деџенерис e позната по пријателскиот однос за време на разговорите со гостите во нејзиното телевизиско шоу „Елен“. Но, новите...