Ознака: електронски медиуми

Учи ме мајко, карај ме

Некој што многу сака да се повикува на стиховите од убавата македонска песна е еврокомесарот Јоханес Хан. Тој не само што постојано нѐ учи...

Watch Naruto (Dub) Episode 184 (https://gogoanime.be/m/wNl/ep-184) at website https://gogoanime.be gogo anime tv

My Hero Academia: Heroes:Rising (Dub) Episode Full at website https://funimationfree.com funimation dbz