-1.2 C
Skopje
24.2.2020 - 6:27

Ознака: Европска пролет

Европска пролет за тимовите на Елмас и на Ристовски

Во второто по ранг клупско фудбалско натпреварување, Лига Европа (ЛЕ), завршија натпреварите по групи, по што се познати 32-та тима што се квалификуваа за...