13.4 C
Skopje
23.4.2019 - 20:35

Ознака: европска личност

Заев во Сараево ќе ја прими наградата за европска личност на...

Премиерот Зоран Заев денеска ќе престојува во работна посета на Сараево, каде ќе ја прими наградата „Златна плакета - европска личност на годината“ од...