13 C
Skopje
27.10.2020 - 18:48

Ознака: евроинтегративни процеси

Ветувањата останаа само ветувања

Премиерот Заев истакна дека нашата земја „испорача пример за сто проценти реформи, нема незатворени билатерални прашања, ние сме светол пример во регионот и доказ...