15 C
Skopje
18.2.2019 - 16:08

Ознака: евергрини

Евергрини и електронски звуци за Денот на независноста

Со забава на отворено во дворот на Владата утре ќе биде прославен Денот на независноста - 8 Септември.  Како што соопшти владината прес-служба, утревечер со...