Ознака: Ева Лонгорија

Ева Лонгорија во невообичаено издание на Инстаграм

Ѕвездата на телевизиската серија „Очајни домаќинки“, Ева Лонгорија, ја покажа нејзината седа коса пред бројните обожаватели, во видео објавено на Инстаграм, пренесува „Дејли мејл“. Четириесет...

Ева Лонгорија доби своја ѕвезда на Патеката на славните

Актерката Ева Лонгорија доби ѕвездата на холивудската Патека на славните. Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс...