6.8 C
Skopje
8.12.2021 - 13:20

Ознака: дури

ВМРО-ДПМНЕ: Методите на СДСМ и ДУИ, со кои го предомислија Реџепи,...

Така изгледа уценет човек кој има многу противречности во својата приказна и човек на кој личниот интерес му е пред колективниот, соопшти ВМРО-ДПМНЕ во...

Ахмети за кандидатите на ДУИ: Нивна победа ќе значи уште поголема...

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, денеска имаше состанок со Генералниот совет на партијата во Гостивар. На состанокот на Генералниот совет, по предлог на Ахмети, членовите...