Ознака: дукоски

Дукоски: Во првата „бомба“ за Тендери недостасува една секунда

Бранителот на обвинетните во случајот „Тендери“, адвокатот Сашко Дукоски смета дека СЈО несериозно ја води постапката и потенцира дека во првата „бомба“ недостасува една...