24.8 C
Skopje
31.7.2021 - 11:16

Ознака: државни органи

Вработените во државните органи и судството ќе земаат К-15 од следната...

Премиерот Зоран Заев прими делегација на Синдикатот на работниците од управата, правосудните органи и здруженијата на граѓани (Синдикат на УПОЗ) предводена од претседателот Пецо...