24.8 C
Skopje
4.8.2021 - 10:32

Ознака: Дражен Јелениќ

Јавноста бара оставка од јавниот обвинител, кој е масон

Претседателот на Хрватска Зоран Милановиќ вчера упати порака до сите членови на здружението на слободните ѕидари, а кои работат некаква јавна работа или се...