11.4 C
Skopje
25.4.2019 - 2:30

Ознака: Дражан Брачиќ

Изложба на фотографии на Дражан Брачиќ во Кичево

По подолг период летово еден културен настан ќе се случи во Центарот за култура во Кичево, кога ќе биде отворена изложбата на фотографии на...