Ознака: Драго Ќосиќ

Драго Ќосиќ шверцувал билети за финалето на СП?

Хрватските медиуми денеска на ударните места ја пласираат веста дека познатиот телевизиски водител Драго Ќосиќ, кој известуваше за ХРТ од Светското фудбалско првенство во...