Ознака: дополнителни мерки

Филипче: Засега не треба да се прават дополнителни рестрикции

Засега не треба да се прават дополнителни рестрикции, истакна министерот за здравство, Венко Филипче. Тој на денешната прес-конференција моменталната ситуација ја оцени како крајно сериозна,...

Грција воведе дополнителни мерки, вклучително и полициски час

Поради зголемувањето на ширењето на ковид-19, Грција воведе дополнителни мерки, вклучително и полициски час во Атина и Солун. Мерките стапуваат на сила во 6:00 часот...

Watch Ex-Arm Episode 2 (https://funimationfree.com/m/aXWP/ep-2) at website https://funimationfree.com. See more funimation sign up

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 13 at website https://animeplanet.cc anime planet romance manga