12 C
Skopje
25.9.2018 - 3:44

Ознака: долорес леис

„Сестрата на Трамп од Галиција“ повеќе се грижи за компирот, отколку...

Жена од Шпанија се стекна со неочекувана слава на социјалните мрежи, поради нејзината сличност со Доналд Трамп, а некои од нејзините бројни обожаватели побараа...