14.8 C
Skopje
18.6.2021 - 2:52

Ознака: додатоци на плата

Обвинителството отвори предмет за одлуките за додатоци на плата за членовите...

Oсновното јавно обвинителство за гонење организиран криминал и корупција оформи предмет по допрен глас по објавите на медиумите за донесените одлуки на Судскиот буџетски...