26.3 C
Skopje
19.6.2019 - 18:02

Ознака: „Довидување таго“

По три години Тамара со нова песна – „Довидување таго“

По три години музичка пауза и денови посветени на мајчинството, Тамара Тодевска деновиве ги израдува обожавателите со новата песна „Довидување таго“, за која е...