16 C
Skopje
19.10.2020 - 18:06

Ознака: добра песна

Васил Гарванлиев чека добра песна за „Евровизија 2020“

Васил Гарванлиев по официјалното објавување на веста за неговото учество на „Евровизија 2020“ вели дека е подготвен за ова ново патување и дека ќе...