14.8 C
Skopje
21.10.2021 - 18:29

Ознака: Дневен весник (Ед. бр. 24443)

Брзи решенија за бавни постапки

Одлуката на УЈП сите граѓани преку Интернет да се пријавуваат на нивната веб-страница и да се регистрираат за да добијат веќе готова пресметка и...