-1.9 C
Skopje
19.11.2018 - 8:56

Ознака: Дневен весник (Ед. бр. 24428)

На повидок тензична есен

Летово бевме сведоци на два големи геополитички настана, средбите на Трамп со Путин и со Ким, по кои се очекуваше барем мало намалување на...