15.8 C
Skopje
28.10.2021 - 18:04

Ознака: „Дискотреска“

„Дискотреска“ концерт за Василица во МОБ

Македонска опера и балет, традиционално, на 12 и 13 јануари, со почеток во 20 часот, по повод празникот „Василица“ организира гала-концерт, кој годинава е...