14.8 C
Skopje
18.6.2021 - 2:00

Ознака: диви тркачи

Казни за 24 диви тркачи во Скопје, одземен еден мотор

Полицијата синоќа во времето од 19 до 2 часот спроведе акциска контрола за откривање на возачи на мотори кои организираат и учествуваат во „диви...