8.8 C
Skopje
28.11.2021 - 0:07

Ознака: деца до 10 години

Враќањето на работа не важи за болните и за родители со...

Владината одлука од вчерашната 57-ма седница за враќање на работа од 1 јуни не важи за хронично болните и за родителите кои имаат деца...