17.8 C
Skopje
28.9.2021 - 3:36

Ознака: Депортиво Такон

И Реал Мадрид наскоро со женски фудбалски клуб

Неделава управата на клубот ќе одржи состанок, на кој се очекува усвојување на одлуката да се купи локалниот клуб Депортиво Такон за околу 400.000...