Ознака: ден на мајката

Хари и Вилијам на различни начини ѝ оддадоа почит на принцезата...

Принцот Хари и принцот Вилијам ја покажаа својата благодарност кон нивната почината мајка, принцезата Дијана, на два различни начина, пренесува „Њузвик“. Во чест на неговата...