4.8 C
Skopje
27.11.2021 - 1:15

Ознака: Денот на независни музички продавници

Влатко Стефановски промотор на Денот на независни музички продавници

На платото пред Младинскиот културен центар во Скопје, денеска, од 13 до 17 часот, ќе биде одбележан Интернационалниот ден на независните музички продавници. Во...