-2 C
Skopje
23.2.2019 - 14:27

Ознака: деми ловато

Деми Ловато во стабилна состојба по предозирањето со дрога

Латиноамериканската поп пејачка Деми Ловато е во стабилна состојба, контактибилна и опкружена со семејството, по хоспитализирањето завчера откако наводно се предозирала, соопшти нејзиниот портпарол. -...