0.8 C
Skopje
26.10.2021 - 4:56

Ознака: девојка

Режисерот Глен Вајс ја запроси девојката на сцена

Режисерот на „оскарите“, Глен Вајс (57), беше главна ѕвезда на неодамнешното доделување на наградите „еми“. Откако на сцената ја прими наградата за режисер на...

Хирург и неговата девојка обвинети за силување стотици жени

Американски ортопедски хирург од Калифорнија и неговата девојка се обвинети за дрогирање и силување две жени, а полицијата се сомнева дека двојката сексуално нападнала...

Скопјанец извршил полов напад врз 15-годишна девојка

Триесет и седумгодишниот скопјанец С.Ј. синоќа во Полициската станица Струга пријавил дека истиот ден околу 15 часот во куќата на Ф.Н. во тој град каде престојува...

Маж уценувал и принудувал девојка од Кочани на сексуални односи

Дваесетгодишна девојка од Кочани била уценувана и принудувана на сексуални односи од страна на 46-годишен маж. Според нејзиниот исказ, во периодот од ноември лани до...

Обид за киднапирање девојка во Чаир

Две лица се обиделе насилно да внесат 19 годишна девојка во автомобил синоќа на ул. „Индира Ганди“ во општина Чаир. Во Полициската станица Чаир, С.Г....

Девојка киднапирана и малтретирана во тетовската населба Теќе

Дваесетгодишна девојка од тетовското село Копанце била киднапирана и физички малтретирана, соопшти МВР. Настанот се случил вчера, кога Л.А.(20) од село Копанце, тетовско пријавила дека...

Шеснаесетгодишна девојка киднапирана и малтретирана

Малолетничка од Скопје 10 дена била киднапирана и физички малтретирана во домот на 26-годишен маж. Како што соопшти МВР, вчера во 3:30 часот 53-годишен маж...

Млада девојка загина во сообраќајка во Штип

Млада девојка загина утрово во сообраќајна несреќа во Штип, соопшти полицијата. Според истиот извор, несреќата се случила во 5 часот и 15 минути, а до...

Скопјанец уценувал девојка оти му раскинала

Скопјанец и се заканувал и ја уценувал поранешната девојка бидејќи ја прекинала врската, соопшти полицијата. Според истиот извор, вчера 26-годишна девојка од Скопје пријавила дека...

Нов случај на силувана и жива запалена девојка во Индија

Трета девојка за само една недела е силувана и жива запалена во Индија, што е најнов брутален напад што ја шокираше оваа земја. Девојката стара...