22.8 C
Skopje
21.9.2021 - 16:00

Ознака: девојка

Автомобил удри во девојка во Скопје

Тешко повредена 28-годишна скопјанка откако во неа утрото удрил автомобил на бул.„Александар Македонски“ во Скопје. „ Патничко возило „ауди“, со скопски регистарски ознаки, управувано од...

Момче натепа девојка во Куманово

Mладо момче натепа девојка во Куманово, а снимките попладнево беа објавени на социјалните мрежи. Подоцна насилникот беше нападнат од друго момче. СВР Куманово по споделувањето на...

Приведен разбојник што ограбил девојка кај Зелено пазарче

Полицијата приведе 23-годишен жител на Крива Паланка за извршено разбојништво. Според информациите, П.Ц. на 17 април годинава извршил разбојништво врз Д.Р.(20) во близина на Зелениот...

Тинејџер од САД ја избодел девојка си 114 пати

На тинејџер од Флорида ќе му се суди како на возрасен бидејќи ја убил својата девојка прободувајќи ја 114 пати со нож. Четиринаесетгодишното момче е...

Девојка од Гостивар без согласност била омажена и силувана

Без нејзина согласнот, 19-годишна девојка од Гостивар била предадена за брак во Шуто Оризари по што била силувана. Според твдењето на девојката во полицијата, зад...

Две лица се обиделе да силуваат девојка во Крушево

Дваесет и тригодишна девојка од Крушево вчера во полицијата пријавила дека Џ.К.(48) од село Врбоец, Крушевско и З.К.(31) од село Кривогаштани, Прилепско, се обиделе...

Уапсен велешанец кој се обидел да силува девојка

Триесет и едногодишен маж од Велес вчера бил приведен, откако девојка го пријавила во полицијата поради обид за силување. Таа навела дека инцидентот се случил...

Девојката на Мик Џегер вежба и во карантин

Триесет и две годишната Мелани Хамрик, балерина и девојка на Мик Џегер, кој има седумдесет и две години, ја покажа својата сила и флексибилност...

Пријава за скопјанец кој уценувал девојка за да му даде пари

СВР Скопје поднесе кривична пријава против лицето С.А.(26) од Скопје поради уцена. На 25.11.2019 пријавениот, преку апликацијата Месинџер се заканил дека на социјалната мрежа...

Јапонскиот милијардер ја откажа потрагата по „лунарна љубов“

Јапонскиот милијардер Јусаку Маезава ненадејно го откажа огласот за пронаоѓање на партнерка што ќе го придружува на патувањето до Месечината, и покрај големата заинтересираност...