6.8 C
Skopje
23.11.2019 - 3:54

Ознака: дебрани

Четворица дебрани повредени во сообраќајка во Албанија

Четворица македонски државјани, жители на Дебар се повредени во сообраќајна несреќа што претпладнето се случила на делницата Булќиза-Ќафа е Буалит, која е дел од...