28.8 C
Skopje
16.9.2021 - 18:25

Ознака: датумот

За избори согласни, датумот неизвесен

На лидерската средба во организација на претседателот на државата Стево Пендаровски е постигната согласност идната недела партиските водачи повторно да се состанат, откако претходно...