16.8 C
Skopje
31.7.2021 - 8:00

Ознака: даниел крег

Даниел Крег најдобар Џејмс Бонд на сите времиња

Според анкетата на порталот Лед бајбл“, глумецот Даниел Крег е прогласен за најдобриот Џејмс Бонд досега. Крег во анкетата се бореше со сите легендарни...

Последната улога на Даниел Крег како Џејмс Бонд

Актерот Даниел Крег потврди дека улогата во „Нема време за умирање“ е последната што ќе ја одглуми во филмовите за Џејмс Бонд. Тој раскажа...

Даниел Крег и Крис Еванс во мистериозната акција „Убиство за десерт“

Ѕвездата на „Капетан Америка“, Крис Еванс, и добро познатиот Џејмс Бонд, Даниел Крег, ги толкуваат главните улоги во новата мистериозна криминалистичка акција „Убиство за...

Што нe очекува во 25-от филм на Бонд?

Екипата и клучните детали за новиот филм за Џејмс Бонд ќе бидат познати деновиве. Се знае дека Даниел Крег повторно ќе биде агентот 007,...

Снимањето на „Џејмс Бонд“ најверојатно се одложува

Откако оскаровскиот режисер Дени Бојл го напушти проектот, 25-от „Џејмс Бонд“ филм се соочува со нови проблеми... Снимањето најверојатно ќе се одложи, а тоа...