-5.2 C
Skopje
24.1.2022 - 4:49

Ознака: гужба

На Табановце за излез се чека околу еден час

Поради зголемена фреквенција на возила на ГП Табановце, времето на чекање за излез од државата е околу еден час. На останатите гранични премини, од...