3.3 C
Skopje
12.12.2019 - 0:20

Ознака: Грчки апсурди

Грчките апсурди се гледаат и од вселената

„Факт“ е дека и од небото и од вселената се гледа кој уценува, блокира и постојано го крши меѓународното право, додека другата страна е...