1.8 C
Skopje
25.10.2021 - 4:13

Ознака: Градски стадион

Се уредува градскиот стадион

Крива Паланка Градскиот стадион во Крива Паланка наскоро ќе добие нов лик со изградбата на атлетска патека, терен за мини-голф и скејт-парк на спортскиот комплекс...

Стинг во свој препознатлив сентиментален манир на Градски

Токму како што во пресрет на концертот кажа нашиот гитарист Влатко Стефановски дека во шоу-бизнисот има многу ѕвезди, ама малку извонредни музичари, каков што...