13.8 C
Skopje
21.9.2021 - 7:36

Ознака: „Гостинот“

Комедијата „Гостинот“ во домашните кина

Италијанската комедија „Гостинот“ во режија на Дучо Кјарини од средата се прикажува во Центарот за култура во Неготино. Филмот од саботата е и на...