24.2 C
Skopje
25.4.2019 - 18:30

Ознака: „голема шесторка“

Ливерпул купува и продава, Јунајтед и Сити водечки трошаџии во...

Двата клуба од Манчестер во минатите три сезони за трансфери на фудбалери потрошиле речиси една милијарда евра Во англиската Премиер-лига до крајот на летниот преоден...